Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mano Graužikas

Graužikų mylėtojų diskusijos ;)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Problemos su registracija

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Žiurkėnas
Admin


Pranešimų skaičius : 283
Grūdeliai: : 351
Registracija : 2011-11-06

Graužikas
Vardas:
Vardas:
Vardas:

Problemos su registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Problemos su registracija   Problemos su registracija EmptyŠt. 03 17, 2012 8:59 am

Iškilo bėdų su registracija? Rašyk šioje temoje, gal galėsime kuo pakelbėti, kažką pataisyti.
Atgal į viršų Go down
https://manograuzikas.forumlt.com
NAR?
Svečias
Anonymous



Problemos su registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Problemos su registracija   Problemos su registracija EmptyTr. 08 01, 2012 2:53 pm

Taigi, noriu kai ką pranesti - adminės susipyko ir neaktyvioji adminė (rikinozauras) viska susiko ir uzgrobė forumą (srr už nekokius zodzius, seip as nepykstu, bet tai vistiek, jei ne ji, forumas gyvuotu toliau) ir viskas. forumui basta. taigi tiek norejau pasakyt.

bet kai pagalvoji kvailai pasielgė - dėl kazkokio pykcio uzgrobė forumą, ale priziurės, kai ilgiausiai reikia aiskint kaip filmuka atsisiust.

Gabrelite, gavai ji?
Atgal į viršų Go down
 
Problemos su registracija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mano Graužikas :: Labas :: Sveiks ;D-
Pereiti į: