Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mano Graužikas

Graužikų mylėtojų diskusijos ;)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Džiungarinis žiurkėnas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Rositukas.
Pelytė
Rositukas.


Gemini
Pranešimų skaičius : 32
Grūdeliai: : 68
Registracija : 2012-06-04
Amžius : 25
Miestas : Mlt. <3

Džiungarinis žiurkėnas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Džiungarinis žiurkėnas   Džiungarinis žiurkėnas EmptyŠt. 08 25, 2012 2:00 pm

Džiungarinis žiurkėnas 2qkjarq

Žiurkėnas džungarinis (phodobus sungorus)
Suaugusio gyvūno dydis: 7 cm Suaugusio gyvūno svoris: 60 - 90 g Vidutinė gyvenimo trukmė: 3 metai Mityba: Žiurkėnai maitinasi viskuo kas papuola. Labiausiai mėgsta visas grūdines kultūras, miltinius produktus – džiūvėsius, duoną. Mielai maitinasi daržovėmis, vaisiais, varškės sūriu. Būtinai vasarą duokite žalumynų – dobilų, kiaulpienių, salotų, lapuočių medžių ir krūmų šakelių. Žiemą duokite morkų, daigintų grūdų, saulėgrąžų, kartais riešutų. Vieną kartą per savaitę duokite kietai virto kiaušinio su visais lukštais. Geriausia girdyti iš specialių girdyklų – gyvūnėlis visada turi švarų vandenį ir niekada nesušlampa. Priežiūra: Žiurkėnai nereikalauja ypatingų sąlygų. Šiuos gyvūnėlius galima laikyti po vieną specialiuose narveliuose. Gyvūnėliai yra labai šoklūs, jei laikote akvariume, viršų reikėtų uždengti dangčiu su ventiliacinėmis angomis. Dugną išklokite sausu ir švariu šienu ar medžio drožlėmis. Žiurkėnai labai švarūs gyvūnai, todėl nesunku valyti žiurkėnų narvelį. Žiurkėnai labai mėgsta slėptis, dėl to narvelio kampe pastatykite plastmasinį namelį, kur jie pasidaro savo urvelį. Žiurkėnams pastoviai auga dantys-duokite graužti medžio šakelių, sudžiuvusios duonos.
Atgal į viršų Go down
luka
Pelytė
luka


Leo
Pranešimų skaičius : 26
Grūdeliai: : 35
Registracija : 2012-09-13
Amžius : 24
Miestas : Palanga

Graužikas
Vardas: Bandis
Vardas: Cukre
Vardas:

Džiungarinis žiurkėnas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Džiungarinis žiurkėnas   Džiungarinis žiurkėnas EmptySk. 10 07, 2012 5:00 pm

Mieluciai albino drauges turi tokiu tai visokiu nuotykiu nutinka Very Happy
Atgal į viršų Go down
 
Džiungarinis žiurkėnas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sirijos Žiurkėnas
» www.ziurkenas.eforum.lt

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mano Graužikas :: Pagrindinės diskusijos :: Žiurkėnai-
Pereiti į: