Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mano Graužikas

Graužikų mylėtojų diskusijos ;)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 į BFF

Go down 
AutoriusPranešimas
Admin
Žiurkėnas
Admin


Pranešimų skaičius : 283
Grūdeliai: : 351
Registracija : 2011-11-06

Graužikas
Vardas:
Vardas:
Vardas:

į BFF                                     Empty
RašytiTemos pavadinimas: į BFF    į BFF                                     EmptySk. 11 20, 2011 7:06 pm

Dėmesio: tapti forumo BFF gali tik registruotų narių forumai! BFF baneriai gali būti tik 140x82 dydžio!

Jei norite tapti mūsų forumo BFF, užpildykite šią anketą:

Nick'as:
Forumo adresas:
Ar forume yra bent 5 nariai ir visi jie aktyvūs?:
Forumo baneris:
Forumo banerio kodas:
Ar tikrai prisidėsite mūsų banerį prie savo forumo BFF?:
Atgal į viršų Go down
https://manograuzikas.forumlt.com
..,,
Svečias
Anonymous



į BFF                                     Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: į BFF    į BFF                                     EmptyTr. 08 01, 2012 2:55 pm

Taigi, noriu kai ką pranesti - adminės susipyko ir neaktyvioji adminė (rikinozauras) viska susiko ir uzgrobė forumą (srr už nekokius zodzius, seip as nepykstu, bet tai vistiek, jei ne ji, forumas gyvuotu toliau) ir viskas. forumui basta. taigi tiek norejau pasakyt.

bet kai pagalvoji kvailai pasielgė - dėl kazkokio pykcio uzgrobė forumą, ale priziurės, kai ilgiausiai reikia aiskint kaip filmuka atsisiust.

Gabrelite, gavai ji?
Atgal į viršų Go down
 
į BFF
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mano Graužikas :: Draugaukime :: Keitykla-
Pereiti į: