Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mano Graužikas

Graužikų mylėtojų diskusijos ;)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 5 populiariausios veislės.

Go down 
AutoriusPranešimas
Rositukas.
Pelytė
Rositukas.


Gemini
Pranešimų skaičius : 32
Grūdeliai: : 68
Registracija : 2012-06-04
Amžius : 25
Miestas : Mlt. <3

5 populiariausios veislės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: 5 populiariausios veislės.   5 populiariausios veislės. EmptyŠt. 08 25, 2012 11:23 am

5 populiariausios triušių veislės.

5 populiariausios veislės. 4i2ao5
Reksas - protingas ir minkštas
Rekso triušiai yra linksmi kompanionai ir tikros asmenybės. Jie geriausiai žinomi dėl savo neįprasto kailio. Jų kailis yra toks pat trumpas kaip ir pavilnys. Dėl šios piežasties tankus jų kailis yra labai minkštas ir švelnus.
*Svoris: virš 2,5 kg
*Tankus, trumpas ir tiesus kailis
*Protingas ir drąsus

5 populiariausios veislės. 35l9nk2
Dekoratyvinis triušis - geriausias vaikų draugas
Dekoratyvinis triušis yra vaikų mėgstamiausias. Šios veislės triušiai yra draugiški, ramūs ir lengvai prižiūrimi. Tai smalsūs ir paėsti mėgstantys padarėliai, kurie mielai leidžiasi į visokiausias išdaigų kupinas keliones.
*Svoris: ~1,9 kg
*Kompaktiškas kūnas
*Vieni stačiom ausim, kiti nulėpusiom

5 populiariausios veislės. Mw865y
Hermelinas - linksmas išdykėlis
Hermelino triušis yra žvalus, išdykęs ir puikos charakterio. Jis atsidavęs, mielai sėdi ant kelių ir puikiai jaučiasi glostomas. Anksčiau hermelinų būdavo tik albinosų (baltos spalvos, raudonomis akimis). Tačiau šiandieną jų esama įvairiausių spalvų.
*Svoris: ~ 1,3 kg
*Trumpos ausys, 5-6 cm
*Apvali galva ir trumpas kūnas

5 populiariausios veislės. Aysojo
Prancūziskas triušis - ramus gražuolis
Prancūziskas triušis lengvai prisijaukinamas ir labai imlus. Jis draugiškas ir mielai seka tau iš paskos. Jis išauga labai didelis. Kad būtų lengviau, reikia jį pratinti prie savęs nuo mažumės.
*Svoris: virš 5,5 kg
*Trumpas kaklas
*Stambus ir platus kūnas

5 populiariausios veislės. Dweull
Angoros triušis - putlus gražuolis
Ar žinot, kad angoros triušio kailis nuolat auga? Jis vis ilgėja, todėl triušį reikia kirpti 4 kartus per metus. Ypač svarbu palaikyti angoros triušio švarą, nes kitaip kailis išsipurvins ir bus sugadintas. Tai labai ramus ir taikingas triušis.
*Svoris: virš 3,5 kg
*Jautrus drėgmei
*Sunku laikyti pradedantiesiems augintojams
Atgal į viršų Go down
 
5 populiariausios veislės.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jūrų kiaulyčių veislės.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mano Graužikas :: Pagrindinės diskusijos :: Triušiai-
Pereiti į: