Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mano Graužikas

Graužikų mylėtojų diskusijos ;)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Degu

Go down 
AutoriusPranešimas
Rositukas.
Pelytė
Rositukas.


Gemini
Pranešimų skaičius : 32
Grūdeliai: : 68
Registracija : 2012-06-04
Amžius : 25
Miestas : Mlt. <3

Degu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Degu   Degu EmptyŠt. 08 25, 2012 2:21 pm

Degu 2uge6nc

Degu – truputėlį už žiurkę mažesnis aštuondančių šeimos graužikas. Įprastas degu dydis – apie 25-30 cm, o svoris apie 250 gramų. Sveiko graužiko uodega pabaigoje turi „šepetėlį“, o jos ilgis apie 12 cm. Tačiau uodega gana jautri, užpulto degu uodega gali lengvai nulūžti.

Degu yra labai mieli naminiai gyvūnėliai, mėgstantys bendravimą. Jei žinoma, jog nebus galimybių skirti daug dėmesio ir laiko augintiniui, reikėtų auginti ne vieną, o 3-5 degu. Augdami po kelis degu užsiima tarpusavyje ir nereikalauja tiek daug bendravimo iš žmogaus. Jei degu negauna dėmesio jie tampa agresyvūs, nervingi.

Skirtingai nei dauguma kitų graužikų (pvz., žiurkėnai) degu yra aktyvūs dieną. Tai leidžia daug lengviau su jais užsiimti, žaisti. Taip pat, net ir gyvendami tame pačiame kambaryje degu netrukdo miegoti.

Degu gali atrodyti labai baikštūs, tačiau prijaukinti žvėreliai savo meilumu vargiai turi konkurentų tarp kitų graužikų ar net didesnių gyvūnų. Dėl savo meilumo ir draugiškumo degu puikiai tinka tiek mažiausiesiems augintojams, tiek patyrusiems naminių gyvūnėlių mylėtojams.
Atgal į viršų Go down
 
Degu
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Degu skanėstai
» BoOm! degu vardu Susna

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mano Graužikas :: Pagrindinės diskusijos :: Degu-
Pereiti į: