Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Smagu, kad užsukai Wink Čia renkasi graužikų mylėtojai. Dar ne narys? Skubėk registruotis! Svečiai nemato visų temų!
Mano Graužikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mano Graužikas

Graužikų mylėtojų diskusijos ;)
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Neturintiems banerio

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Admin
Žiurkėnas
Admin


Pranešimų skaičius : 283
Grūdeliai: : 351
Registracija : 2011-11-06

Graužikas
Vardas:
Vardas:
Vardas:

Neturintiems banerio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Neturintiems banerio   Neturintiems banerio EmptyPen. 01 13, 2012 10:52 am

Jei tavo forumas neturi banerio, bet nori jį vistiek pareklamuoti, rašyk forumo adresą į šią temą.
Atgal į viršų Go down
https://manograuzikas.forumlt.com
CCC
Svečias
Anonymous



Neturintiems banerio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neturintiems banerio   Neturintiems banerio EmptyAntr. 05 01, 2012 1:35 pm

jurukiaulytes.freeforums.org/
p.s gal žinot, per kur galima būtų pasidaryti standartinį banerį?
Atgal į viršų Go down
Kaktusas
Žiurkėnas
Kaktusas


Pranešimų skaičius : 376
Grūdeliai: : 668
Registracija : 2011-11-13

Graužikas
Vardas: Sausainė
Vardas:
Vardas:

Neturintiems banerio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neturintiems banerio   Neturintiems banerio EmptyKv. 05 03, 2012 1:16 pm

sukurk paveiksliuką 140x82 dydžio, nueik įtinypic.com, įkelk ir pirmą tą dalyką nukopink ir pakeisk nuorodą, kad paspaudus vestų ne į tinypic.com, o į tavo forumą Smile
Atgal į viršų Go down
..,
Svečias
Anonymous



Neturintiems banerio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neturintiems banerio   Neturintiems banerio EmptyTr. 08 01, 2012 2:55 pm

Taigi, noriu kai ką pranesti - adminės susipyko ir neaktyvioji adminė (rikinozauras) viska susiko ir uzgrobė forumą (srr už nekokius zodzius, seip as nepykstu, bet tai vistiek, jei ne ji, forumas gyvuotu toliau) ir viskas. forumui basta. taigi tiek norejau pasakyt.

bet kai pagalvoji kvailai pasielgė - dėl kazkokio pykcio uzgrobė forumą, ale priziurės, kai ilgiausiai reikia aiskint kaip filmuka atsisiust.

Gabrelite, gavai ji?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Neturintiems banerio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Neturintiems banerio   Neturintiems banerio Empty

Atgal į viršų Go down
 
Neturintiems banerio
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mano Graužikas :: Draugaukime :: Keitykla-
Pereiti į: